Värsked uudised

Loomaarstide suvepäevad 2020

Eesti Loomaarstide Ühing ja Eesti Väikeloomaarstide Selts kutsuvad kõiki, kes tunnevad, et on loomaarstindusega otseselt seotud, Kihnu saarele Metsamaa pärimustallu, suvepäevadele.
 

Informatsioon loomaomanikele

Seoses praegu kiirelt leviva viirushaiguse tõttu tekkinud olukorraga, palume kõigil loomaomanikel käituda vastutustundlikult ning järgida järgnevaid soovitusi:

  • Kui looma seisund ei ole kriitiline (näitkes vaktsineerimine, küünte lõikamine jne), siis palume visiidiaeg lükata edasi 2 nädalat. Selleks võtke kindlasti oma loomaarstiga ühendust.
  • Palume enne loomaarsti visiiti kliinikuga ühendust võtta ning visiit kokku leppida. Võimalusel nõustatakse teid telefoni teel.
  • Kui peate siiski loomaarsti visiidile tulema, palume loomaga kaasa minna ainult ühel tervel ning viimasel ajal mitte reisinud või riskipiirkonnast tulnud inimesega kokku puutunud täiskasvanul. Lapsed jätke koju!
  • Palume mõistvalt suhtuda, kui muudame enda lahtiolekuaegu või rakendame muid abinõusi viirushaiguste leviku tõkestamiseks.
  • Peske ning võimalusel desinfitseerige oma käsi võimalikult tihti.

Maailma Tervishoiuorganisatsiooni (WHO) ja Maailma Väikeloomaarstide Assotsiatsiooni (WSAVA) hetkel olemasolevatel andmetel ei nakatu koerad ja kassid COVID-19 viirusesse ega ole ka antud viiruse kandjad või levitajad.

ELÜ üldkoosolek

Koosolek toimub 14.märtsil 2020 Tartus, algusega 14.00, EMÜ VLI auditooriumis A201. Enne seda toimub EVS koosolek 10.00-13.00.

Teie osalemine koosolekul ei ole ainult põhikirjaline kohustust vaid ka reaalne võimalus kaasa rääkida erialaorganisatsiooni töös.