● Ostukorv
● Ostutingimused

2019. aasta tähtsamad sündmused:

 • 09. märts
  ELÜ üldkoosolek
 • 02-04. august
  Loomaarstide suvepäevad
 • 25-26 oktoober
  Konverents Veterinarmeditsiin 2019

Ostutingimused

 1. E-poest on võimalik osta interneti teel vaid neid kaupu, millel on nupp "Lisa ostukorvi". Kauba hind või kauba saadavus võib jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.
 2. "Ostukorv" lehel saab soovi korral veel muuta ostukorvi sisu (muuta koguseid vajutades nupule "uuenda"). Pärast tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ja tellimus läheb teele.
 3. Tellimuse põhjal esitatakse Teile elektronposti aadressile arve. Peale arve tasumist pannakse soovitud kaup teele.
 4. E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi samal päeval ning vajadusel võetakse ostjaga ühendust.
 5. Kaup saadetakse SmartPostiga tellimuses valitud tarneaadressile (pakiautomaati).
 6. Mandri-Eestis toimub paki transport sihtkoha pakiautomaati hiljemalt ülejärgmiseks päevaks. Saaremaale 1 päev hiljem ja Hiiumaale 3 korda nädalas.
 7. Tarbijal on õigus lepingust taganeda ehk loobuda kaubast 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist ja saada tasutud raha (välja arvatud transpordikulu) tagasi juhul kui toodet ei ole kasutatud. Kauba peab tarbija tagastama 30 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis.
 8. Kauba tagastamiseks tuleb saata e-kiri aadressil info@vet.ee. Kauba eest tasutud summa tagastatakse ostja a/a-le mitte hiljem kui 7 päeva jooksul peale ostja poolt kauba tagastamist.